ul. 11 Listopada 22 / 21

03-436   Warszawa

hostelfabryka@gmail.com

Tel:(48) 604 270 010
 

Witamy w  hostelu Fabryka!

 

Nasz hostel ulokowany jest w  przedwojennej  fabryce wyrobów gumowych, wzniesionej w latach 1913- 1914, znajdującej się w samym sercu warszawskiej  Pragi.  Praga jako jedna z niewielu dzielnic stolicy zachowała dawny klimat starej Warszawy. Porównywana do berlińskiej dzielnicy Kreuzberg  skupia wielu artystów, którzy znaleźli tu przestrzeń dla swojej twórczości.
W ciągu kilku lat powstało tu też wiele kawiarni, pubów, klubów, dzięki którym Praga stała się żywą, prężnie rozwijającą się dzielnicą - ważnym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy.

My zafascynowani  niepowtarzalnym klimatem Pragi, którego próżno szukać w innych dzielnicach, najpierw postanowiliśmy tu zamieszkać a teraz chcemy zaprosić Was do nowo otwartego hostelu Fabryka i podzielić się niezwykłością i oryginalnością praskich miejsc, uliczek, kamienic, zabytków. Hostel nasz znajduje się w otoczeniu 4 klubów: Saturator, Hydrozagadka, Skład Butelek, Zwiąż mnie, pracowni malarskich oraz teatru Academia.

Naszym Gościom mamy do zaoferowania całą gamę pokoi : od 2 do 12 osobowych jak również Apartament, w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.  W cenę noclegu wliczone są usługi takie jak:  pościel, dostęp do internetu, tv / cd / dvd, dostęp do przewodników i map, przechowalnia bagażu.  

                                                                                                     Zapraszamy
                                                                                                                                     

                                  

HOSTEL FABRYKA

ul. 11 Listopada 22 /21
03-436 Warszawa

hostelfabryka@gmail.com


Rezerwacje:

email: rezerwacjehostel@gmail.com

tel. 604 270 010 (recepcja)

 

Rezerwacje grupowe:

email: hostelfabryka@gmail.com 

tel. 515 464 209 (Tomasz Walewski)

tel. 604 220 246 (Grzegorz Chmura)

hostel tanie noclegi warszawa

Hostel Fabryka tanie noclegi warszawa hostele warszawa